.

.

Замена на PCB Connector Flex Flex Connector Connector Connector Connector Port Connector Connector Connex Connector Connef Flex Cable Компатибилен со Google Pixel 4XL G020J

Замена на PCB Connector Flex Flex Connector Connector Connector Connector Port Connector Connector Connex Connector Connef Flex Cable

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Сосема ново Делови за замена за поправка со висок квалитет. За инсталација е потребен професионален техничар. Упатството не е вклучено. Компатибилен со Google Pixel 4 XL G020 J. Заменете го вашиот неодговорен, неисправен, испукан или оштетен приклучок за полнење со овој нов дел. Пакет Вклучи : 1 парчиња полнење на Флекс кабел. Поставете го вашиот неодговорен, неисправен, испукан или оштетен приклучок за полнење на портата со овој нов дел. Делови за замена за поправка со висок квалитет. Професионален техничар е потребен за инсталација. Упатството не е вклучено. Пакет Вклучи : 1pcs USB полнач за полнење порта за приклучок за приклучок за приклучок со лента со флексија на кабелска кабелска кабел, компатибилна со Google Pixel 4 XL G020 J.

Други карактеристики

Најдобри понуди