.

.

100х 3,5 мм Блинг Анти Прашина Затворач Кристално Капаче За Приклучок За Слушалки За iPhone Samsung

100х 3,5 мм Блинг Анти Прашина Затворач Кристално Капаче За Приклучок За Слушалки За iPhone Samsung

DEN 377.60

Количина на стоки
Тековен

100% Сосема нов и добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 7-18 дена.Некои оддалечени земји ќе потрае подолго.Ние обезбедуваме дхл забрзана услуга. Временскиот рок е 3-7 дена. (Со исклучок на времето за подготовка .) Ако износот на нарачката е повеќе од 150$, ние ќе ја користиме услугата DHL бесплатно. Ние нудиме десетици илјади електронски додатоци и модули. Вие само треба да пребарувате за клучни зборови во мојата продавница. Ако пакетите не се испорачаат навреме или производите можеби не се задоволителни. Вие само треба да испратите барање за враќање на средствата, ние целосно ќе ви вратиме без да прашаме. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Описи : 100% сосема нов И квалитетен Заштитете го вашиот мобилен телефон и секој приклучок за слушалки од 3,5 мм подалеку од прашина. Универзално за apple iphone, за i Pads, за i Pods, За Samsung, За Motorola, ЗА HTC, За Nokia, За Blackberry, ЗА LG, за Паметен Телефон. Работи на сите (3,5 мм) приклучок за слушалки.

Други карактеристики

Најдобри понуди