.

.

ivoler [3+1 Пакет Заштитник На Екранот [3 Пакет] За Samsung Galaxy S23 Плус/ S23+ 5G 6.6 2023, со [1 Пакет] Заштитник На Објективот На Камерата Калено Стакло со [Рамка За Усогласување] Ултра

ivoler [3+1 Пакет Заштитник На Екранот [3 Пакет] За Samsung Galaxy S23 Плус/ S23+ 5G 6.6 2023, со [1 Пакет] Заштитник На Објективот

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Дизајн За Samsung Galaxy S23 Плус/ S23+ 5 G 2023 Објавен, не За други ipad-Модели Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да го купите. Пред инсталацијата, ве молиме погледнете го нашиот водич за инсталација и користете ја рамката За Усогласување за да обезбедите подобро инсталиран заштитник на екранот, посакувајте подобро да користите искуство. иволер Калено стакло со Висока Чувствителност на Допир обезбедува Точност на екранот на Допир Со заштитна фолија Од Стакло. 99% Јасност На Мрежницата Со Висока Дефиниција и 99% калено стакло со пренос на светлина високо компатибилно со уредот за да ги задржите оригиналните искуства за гледање на вашиот уред. Само дебелина од 0,33 мм останува оригинална чувствителност на одговор на вашиот таблет, обезбедувајќи брзо стартување на апликацијата, непречено репродукција на видео. Премиум калено стакло заштитник на екранот автоматски се закачи на екранот цврсто без меурчиња и проблеми. Ar технологија и функција за ноќно снимање : заштитникот на објективот на фотоапаратот е дизајниран за вашиот паметен телефон, користејќи нова технологија за "беспрекорна" фузија на зголемена реалност, со подобрена функција за пренос на светлина, дизајнот на положбата на дупката за блиц, дури и ако блицот е вклучен ноќе , може да Биде 99,99% Гаранција за оригиналниот квалитет на фотографиите и видеата.

Други карактеристики

Најдобри понуди