.

.

2PACK USB C Полнач, 30W PD QC 3.0 Двојна Порта Тип C Полнач Брзо Полнење Блок, ГАН USB C Ѕид Приклучок Адаптер За Macbook Воздух/iPhone 14/14 Pro/14 Pro Max/14 Плус/13/12, Samsung iPad Pro Google AirPods

2PACK USB C Полнач, 30W PD QC 3.0 Двојна Порта Тип C Полнач Брзо Полнење Блок, ГАН USB C Ѕид Приклучок Адаптер За Macbook Воздух/iPhone

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

2-Пакет Двојна Порта Брзо Полнење : Нуди брзо и ефикасно полнење до 3 X побрзо од 5w полнач Наполнете го вашиот i Phone 13 до 50% капацитет за само 30 минути со оригиналниот кабел. Кабелот не е вклучен, само 2 Полначи. Дизајн со двојна Порта : Две порти можат брзо да полнат два уреди истовремено до 30 W, напојување до 30 W кога е поврзан еден уред. Зголемената ефикасност на полнење му овозможува да наполни гориво на i Pad од 0% до 50% за само 30 минути.(Не е вклучен кабел). Брзо Полнење : 30 W USB-C PD3. 0 брз wallиден полнач, може да го наполни вашиот i Phone 13 од 0% до 50% за само 30 минути и може целосно да се наполни за само 2 часа, 2-3 пати побрзо од 5w полнач. Универзална Компатација : Наменета За Macbook Air, 12-инчен Macbook, Mag Safe,i Phone 14/13/12/11 Pro/12 Pro Max/i Phone 8 и подоцна. УСБ-адаптерот за полнење е компатибилен за iphone, i Pad, i Pod, паметен телефон, mp3 / MP4 плеери, опрема за играње, GPS уреди, компјутер таблет, Google Nexus Таблет, Samsung Galaxy Tab и други дигитални уреди компатибилни.

Други карактеристики

Најдобри понуди