.

.

Гледајте Полнач Компатибилен Со Полнач За Apple Watch, Кабел За Магнетно Полнење за Iwatch Серија 8/7/6/SE/5/4/3/2, Пренослив Безжичен Полнач СО USB Кабел ЗА Полнење

Гледајте Полнач Компатибилен Со Полнач За Apple Watch, Кабел За Магнетно Полнење за Iwatch Серија 8/7/6/SE/5/4/3/2, Пренослив

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

●Широко Компатибилна Серија На сите часовници На i Watch ® Нашиот Кабел За Магнетно Полнење На Полначот За Часовници Компатибилен со сите модели на i Watch 38mm, 40mm, 42mm, 44mm, Компатибилен со Iwatch Серија 8/7/6/SE/5/4/3/2 ЛЕСЕН И Пренослив USB кабел, за да се задоволи употребата на различни сцени во секојдневниот живот (должина на кабелот : 3,3 СТАПКИ/1М). €Полнење Со голема Брзина ● нашиот кабел за полнач i Watch вграден најнов и напреден чип за поддршка на брза и безбедна брзина на полнење, целосното полнење трае околу 2,5 часа. Откако часовникот е целосно наполнет, тој автоматски ќе престане да се полни, а часовникот ќе биде заштитен, нема да се оштети со преполнување. (Забелешка : за подобро искуство со полнење, ви препорачуваме да користите 5v/2a адаптер или iwatch оригинален Адаптер. ИСТО така, USB-портата ЗА полнач за часовници може да се поврзе со сите уреди со USB-от. ●Интелигентна Заштита И Сигурен Квалитет ● За разлика од слични производи на пазарот, Нашиот Магнетски Кабел за Полнење подобро го реши прашањето за "топло/не полнење/бавно".Нашиот полнач за часовници ја помина најнапредната сертификација, која може да им обезбеди на вашите уреди интелигентна заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја, заштита од прекумерен напон, заштита од прекумерно полнење и заштита од висока температура и да ви овозможи да имате побезбедно искуство со полнење. ●Силно Магнетно Полнење И ултра тенок и лесен дизајн q Компатибилен со Полнач i Watch со силна адсорпција, совршено прилепува и се центрира на серпентина за полнење на задниот дел од полначот на часовникот, стабилен и нема да падне.

Други карактеристики

Најдобри понуди