.

.

Готон 3 во 1 Додатоци За Samsung Galaxy Watch 3 45mm, 1 Солиден Tpu Оклоп Браник Случај +2 Калено Стакло Заштитник На Екранот Филмови + 1 Рамка Прстен за Галакси Види 3 45mm

Готон 3 во 1 Додатоци За Samsung Galaxy Watch 3 45mm, 1 Солиден Tpu Оклоп Браник Случај +2 Калено Стакло Заштитник На Екранот Филмови +

DEN 175.84

Количина на стоки
Тековен

3 Во 1 Комбинација-Специјално дизајн За Samsung Galaxy Watch 3 45mm (не е компатибилен со другите модели на часовници Samsung). Пакетот вклучува : 1x премиум мека tpu оклоп случај браник + 2x калено стакло заштитник на екранот + 1x рамка прстен. Мека Оклоп Браник Случај - галакси Часовник 3 45мм случај е направен од мека tpu материјал, не ќе гребење На Вашиот часовник тело. Овој случај не само што обезбедува заштита за Вашиот Часовник Галакси 3 од гребнатини, прашина, испакнатини, туку и мат завршна кутија го додава вашиот часовник модерен изглед на елегантен. Со прецизен прекин, лесен пристап до сите контроли, копчиња, сензори.Можете лесно да го прицврстите и соблечете случајот, не влијаете на вметнувањето на бендот или да гледате полнење. Заштитник На Екранот од калено Стакло-заштитник на стаклен екран СО ЦВРСТИНА ОД 9 ЧАСА, висока чувствителност на допир до 99%,HD јасно гледање,без меурчиња и анти-отпечаток од прст,обезбедува подобро искуство со користење. Не влијае на функцијата за бирање на часовникот галакси. Прстен На рамката-Користете висококвалитетен 3м лепак на задниот дел од капакот на рамката,не паѓа лесно. Лесно За Инсталирање, само треба да го ставите на часовникот на вашата галаксија без напор.

Други карактеристики

Најдобри понуди