.

.

Zhiyun мазен Q4 Комбо смартфон Gimbal стабилизатор со светло за полнење, 3-оски телефонски гимбал, дизајн на продолжени шипки, преносен и преклопен, стабилизатор на блоге, ?

Zhiyun мазен Q4 Комбо смартфон Gimbal стабилизатор со светло за полнење, 3-оски телефонски гимбал, дизајн на продолжени шипки, преносен и преклопен,

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

? "Секогаш бидете центар на центарот на вниманието со вистинското осветлување дури и во темнината Повеќекратно осветлување на осветлување на батеријата : 10-15 H. Време на полнење : 2 H; струја за полнење : 100m A - 3300 MA. Bluetooth : Bluetooth 4.2; Оперативен напон : 6. Tilt Mechanical Range : 338°. Roll Mechanical Range : 338° .Pan Mechanical Range : 331°. Operation Temperature : -10° - +45°. Compatible Smartphone Length : 55mm-90mm; Width : . Compatible Smartphone Weight : 150g-280g. Дебелина на паметен телефон : 7мм-10мм. Продолжена шипка : 0-215мм. Пополнете светлосна моќност : 2 W (Пополнете светлина што не е вклучена во стандардниот комплет). Пополнете светло осветлување : 78 LX-520 LX. EIRP : EIRP : EIRP : EIRP : EIRP : EIRP : EIRP : EIRP : EIRP : EIRP : .

Други карактеристики

Најдобри понуди