.

.

2 пакет на wallид монтирање на држачот за само-леплици на држачот со не-лизгање, држач за клучеви и дупки за полнење за бања, дневна соба, креветска соба, кујна, погодна

2 пакет на wallид монтирање на држачот за само-леплици на држачот со не-лизгање, држач за клучеви и дупки за полнење за бања, дневна соба,

DEN 127.68

Количина на стоки
Тековен

Нашите држачи за телефони се вклопуваат во мобилните телефони и мини таблетот со дебелина во рок од 14 мм Дизајн на силиконска подлога што не се лизга, телефонот нема да падне кога ќе вибрира. Може да се користи како држач за мобилни телефони, држач за полначи поставен на wallидови и држач за клучеви, колекционер на кабел за полнење и други складишта за мали предмети. Без нокти, без дупчење, без завртки - не се потребни алатки, можете да ги инсталирате лесно и брзо. Погодно се користи во дневната соба, креветот, бањата, кујната, канцеларијата и студентскиот дом. Нашите држачи за телефони се вклопуваат во мобилните телефони и мини таблетот со дебелина во рок од 14 мм. Дизајн на силиконска подлога што не се лизга, телефонот нема да падне кога ќе вибрира. Може да се користи како држач за мобилни телефони, држач за полначи поставен на wallидови и држач за клучеви, колекционер на кабел за полнење и други складишта за мали предмети. Без нокти, без дупчење, без завртки - не се потребни алатки, можете да ги инсталирате лесно и брзо. Погодно се користи во дневната соба, креветот, бањата, кујната, канцеларијата и студентскиот дом.

Други карактеристики

Најдобри понуди