.

.

Зекинг [2 Пакет] За Samsung Galaxy A54 Заштитник На Објективот На Камерата, 9h Заштитник На Капакот На Камерата Од Калено Стакло Метален Индивидуален Прстен За Galaxy A54 5g [Компле

Зекинг [2 Пакет] За Samsung Galaxy A54 Заштитник На Објективот На Камерата, 9h Заштитник На Капакот На Камерата Од Калено Стакло

DEN 158.40

Количина на стоки
Тековен

[Совршено вклопување] заштитникот На објективот На Фотоапаратот Одговара За Samsung Galaxy A54 5 G (2023), А не за друга телефонска камера [Целосна Заштита]Надградена технологија авијација алуминиум метал прстен, И 9 H калено стакло една камера заштитник заштити Вашата галаксија А54 5 G камера објектив од оштетување и гребнатини. Прстенот на заптивката е дизајниран да спречи прашина и вода. Безбедна заштита одолејте се на шок, спуштање или големо влијание кон камерата и ве одржува мирни. [Надградена Заштита На Камерата]3д Текстура, тој деликатна и прецизна спирална шема на Заштитник Де камара Галакси А54 5 G произведува фасцинантни рефлексии и непобедлив сјај во секое светло, кои ја штитат вашата леќа додека ја прават персонализирана декорација. Повеќебоен заштитен прстен за леќи одговара на вашиот стил. [Висока Дефиниција]калено стакло ОД 9 ЧАСА е многу транспарентно. Нема влијание Врз Самсунг Галакси А54 оригинални неверојатни перформанси на сликата.

Други карактеристики

Најдобри понуди