.

.

NUNLKS за Sony Xperia 10 IV Sim Картичка Носителот Контејнер Замена Дел Слот Носителот Бела-1Pcs

NUNLKS за Sony Xperia 10 IV Sim Картичка Носителот Контејнер Замена Дел Слот Носителот Бела-1Pcs

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Компатибилен со : Sony Xperia 10 IV Производ : 100% нови sim картичка фиока замена. Инструкции : дополнителна АЛАТКА ЗА СИМ доаѓа со дополнителен игла за исфрлање, лесен за замена на фиоката за сим-картичка. Лесна Инсталација : Не ви треба Техничар за да го направите тоа!Точен дел За Замена што се користи За Замена на скршениот оштетен дел! Совршено вклопување. Висококвалитетен производ : Секој дел се тестира пред пратката што вреди да се купи.

Други карактеристики

Најдобри понуди