.

.

Г-Дин Шилд [3-Пакет] Дизајниран За Motorola Moto G73 5G [Калено Стакло] [Јапонија Стакло СО 9h Цврстина] Заштитник На Екранот Со Доживотна Замена

Г-Дин Шилд [3-Пакет] Дизајниран За Motorola Moto G73 5G [Калено Стакло] [Јапонија Стакло СО 9h Цврстина] Заштитник На Екранот Со Доживотна

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Моторола Мото Г73 5Г Компатибилен, Прилагоден-одговара на екранот на вашиот уред, Максимална Јачина Изработено Од Најтврдо Стакло Во Јапонија, Висока Отпорност на Гребење, мазен и висок допир кој реагира Со Врвен Олеофобен Слој. ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН КОМПОНЕНТИ : Г-Дин Штит балистички стакло екран заштитници користат силиконски лепила за гледање јасност и лесна инсталација и отстранување. 99,99% HD јасност и точност на допир. Г-Дин Шилд Ограничена Доживотна Замена.

Други карактеристики

Најдобри понуди