.

.

Boplat CAT6 Ethernet Coax wallидна плоча удар надолу со алатка - RJ45 Coaxial Panchdown Cover Plate за мрежен и коаксен кабел - бел

Boplat CAT6 Ethernet Coax wallидна плоча удар надолу со алатка - RJ45 Coaxial Panchdown Cover Plate за мрежен и коаксен кабел - бел

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Wireица до женски : CAT6 PONCH DOWN DOWN ECK Need Wiring со употреба на алатка за сечење на кабел (вклучена) За инсталација во wallидот : Панч надолу Jackек е подобар од женскиот до женскиот Etherек Етернет, двојниот женски Etherек Етернет, треба многу простор за да ја заврши инсталацијата во wallидот. Поддршка T568 A & T568 B жици (Препорачајте), приклучокот за пробивање има дијаграм за код за боја, со што жици ќе работи прилично лесна. Коакс конектор : За вас кабелска антена или кабелска телевизија. Без вметнување приклучок за приклучок, коаксијалната кабелска врска би била поудобна. Поставете со единечна заграда за монтирање на низок напон на банда (не е вклучена).

Други карактеристики

Најдобри понуди