.

.

ДОДКСИАОБЕУЛ 11 3/4 Рачно Изработена Корпа За Овошје Држач За Чинии За Овошје И Штанд За Украсни Чинии,Корпи За Сервирање,Закуски,Контејнер За Леб,Големи Корпи За Леб

ДОДКСИАОБЕУЛ 11 3/4 Рачно Изработена Корпа За Овошје Држач За Чинии За Овошје И Штанд За Украсни Чинии,Корпи За Сервирање,Закуски,Контејнер

DEN 531.20

Количина на стоки
Тековен

Рачно изработени од квалификуван занаетчија Бамбус, Јасен нитроцелулозен лак. Висина : 2 инчи,Дијаметар : 11 3/4".може да се наредени кога не се користат, заштедувајќи простор и добро организирани. Организирајте овошје, зеленчук, леб, закуски, тоалети итн. Бамбус Кујна Маса Овошје Сад Зеленчук Носителот За Леб, Закуски, Домаќинства Предмети За Складирање За Кујна, Дневна Соба. Не водоотпорен, избришете го со влажна крпа.одвод и вентилација. Рачно изработени од квалификуван занаетчија. Бамбус, Јасен нитроцелулозен лак. Висина : 2 инчи,Дијаметар : 11 3/4".може да се наредени кога не се користат, заштедувајќи простор и добро организирани. Организирајте овошје, зеленчук, леб, закуски, тоалети итн. Бамбус Кујна Маса Овошје Сад Зеленчук Носителот За Леб, Закуски, Домаќинства Предмети За Складирање За Кујна, Дневна Соба. Не водоотпорен, избришете го со влажна крпа.одвод и вентилација.

Други карактеристики

Најдобри понуди