.

.

Далечински управувач за Gree YB1FAF YB0F2 YB0FB YB0FB2 YB0FB2 YB1F2F GKH24D1BI GKH36D1BI1 GKH42D1BI GKH48D1BI AC AIR CONDTIONER

Далечински управувач за Gree YB1FAF YB0F2 YB0FB YB0FB2 YB0FB2 YB1F2F GKH24D1BI GKH36D1BI1 GKH42D1BI GKH48D1BI AC AIR CONDTIONER

DEN 239.68

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални Проценетото прикажано време не е точно. Ако вашиот број на модел не е наведен во нашиот наслов, PLS не купувате. Не е вклучена инструкција, само вметнете нови батерии за да работиме!. Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални. Проценетото прикажано време не е точно. Ако вашиот број на модел не е наведен во нашиот наслов, PLS не купувате. Не е вклучена инструкција, само вметнете нови батерии за да работиме!. IR замена на далечински управувач без батерија и упатства вклучени ако вашиот модел не е вклучен во нашиот наслов, ве молиме контактирајте со нас прво.

Други карактеристики

Најдобри понуди