.

.

HP Завист x360 15-ds1010wm 15.6 FHD IPS ЛАПТОП AMD Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD

HP Завист x360 15-ds1010wm 15.6 FHD IPS ЛАПТОП AMD Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Процесор : AMD Ryzen 5 4500 U Внатрешна меморија : 256 GB PCIe NVMe M. Меморија : 8 МК ДД4-3200 СДРАМ (2 х 4 МК). ГРАФИКА : AMD Радеон Графика. Дисплеј : 15,6-инчен дијагонален FHD IPS микро-раб WLED-позадинско осветлување мултитуш-овозможено стакло од раб до раб). Процесор : AMD Ryzen 5 4500u Внатрешна меморија : 256 GB PCIe NVMe M. 2 SSD Дисплеј : 15.6-инчен дијагонала FHD IPS микро-работ WLED-позадинско осветлување мултитуш-овозможено работ-до-работ стакло) Меморија : 8 GB DDR4-3200 SDRAM (2 x 4 GB) Графика : AMD Радеон Графика.

Други карактеристики

Најдобри понуди