.

.

Модана Кадифена Торба За Купување Торба Со Внатрешен Џеб, Еднократно Перење И Еколошки, Совршени Торби За Шопинг Патување Училиште и така натаму

Модана Кадифена Торба За Купување Торба Со Внатрешен Џеб, Еднократно Перење И Еколошки, Совршени Торби За Шопинг Патување Училиште

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : меки сомотски ткаенини природни издржливи и преносливи, мрежата е мека и удобна за земање рамо или рака Совршена големина : 13,2" висок х 13,6 "широк х 4,3" длабочина х 11,5 " капката на рамото обезбедува удобно вклопување. Голем капацитет : тешкиот сомотски материјал го прави доволно издржлив за да ги обиколи сите ваши работи. Карактеристики : едноставна, секојдневна и модерна торбичка/торба за рамо ; Удобен дизајн на затворање на магнет и мек материјал, удобен за носење. Торба за повеќе намени : Совршена За намирници , шопинг, теретана, патување, училиште, плажа, викенд или секојдневна употреба. Стилски и Модерен класичен дизајн со природен памук без белило, оваа торбичка изгледа одлично и ја исполнува својата утилитарна цел. Силен и Издржлив силниот памук со цврста мрежа ја прави оваа торба издржлива и долготрајна, совршена за намирници и други шопинг, училиште, патувања на плажа, излети, носење на вашиот лаптоп, како торба за ноќевање или торба за вежбање и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди