.

.

ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Слатки Цртани Роботски Ѕвезди За Печатење Попречуваат За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња ?

ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Слатки Цртани Роботски Ѕвезди За Печатење Попречуваат За Возрасни Деца Тинејџерски

DEN 527.84

Количина на стоки
Тековен

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, а дното е задебелено, што е постабилно и издржливо. Рачка за јаже од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање. X11, 8 (W)x15, 9 (L) инч/49 (H)x30 (W)x40, 5 (L) см, Голем капацитет е погоден за семејна употреба ,а повеќето ситуации користат, како што се плакарот, масата и канцеларијата за играчки, книги, Цд-А, облека, складирање долна облека. [Извонредно печатење] : оваа корпа за перење има различни стилови на печатење. Можете да ја изберете шемата што ви одговара според вашиот стил на декорација. Исклучителните и елегантни обрасци го прават вашиот дом попрефинет. [Карактеристики] : преклопна корпа за складирање алишта, лесна и цврста. [Нерви-Бесплатен Шопинг : ние имаме за цел да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство за купување. Ако наидете на какви било проблеми со нашите производи или услуги од која било причина, слободно контактирајте не преку . Карактеристики : сценарија За Повеќекратна употреба : можете да го користите во вашиот дом, канцеларија, универзитетски дом итн. Рачка на јаже : должината на рачката е доволно долга за да ја носите корпата за перење со едната рака. Издржливата рачка го олеснува транспортот до спалната соба, бањата или просторијата за перење. Практичност и супер вредност : не само корпа за перење, туку и мултифункционална корпа за чување облека, играчки, книги или други работи. Корпата за перење може да ја чува вашата облека, јоргани, чаршафи, палта, крпи, играчки итн. Без разлика дали треба да ја соберете облеката, да ја организирате облеката или да ги оставите играчките настрана, со нашата пространа корпа за перење, тоа веќе не е скучна работа. Зошто можете да ја изберете КОШНИЦАТА ЗА ПЕРЕЊЕ ДЕЈА со доверба? ·Преклопен повеќенаменски дизајн, лесен за носење, погоден за секое место, лесен за чување.

Други карактеристики

Најдобри понуди