.

.

Кутија За Складирање Фиба SCDZ Антички Ретро Стил Заклучување Кутија За Фиба Дрвена Кутија За Ѓердан Дрвена Кутија

Кутија За Складирање Фиба SCDZ Антички Ретро Стил Заклучување Кутија За Фиба Дрвена Кутија За Ѓердан Дрвена Кутија

DEN 505.60

Количина на стоки
Тековен

Ретро Гроздобер Стил Дрвена Кутија Ѓердан Кутија За Складирање Случај Свадба Подарок Класичен вкус, со силна ретро боја. Погоден за обетки, прстени, ѓердани, складирање на шарм. Може да бидат заштитени од оцрнување, без ризик од гребење или оштетување. Тоа е најдобриот подарок за вашата колекција или пријатели, свадби, забави, семејство или украси. Карактеристики : Ретро Гроздобер Стил Дрвена Кутија Ѓердан Кутија За Складирање Случај Свадба Подарок.Класичен вкус, со силна ретро боја.Погоден за обетки, прстени, ѓердани, складирање на шарм.Може да биде заштитен од оцрнување, без ризик од гребење или damaged.It е најдобриот подарок за вашата колекција или пријатели, свадби, забави, семејство или украси.Материјал : Дрвена Боја : Азиз Табела : Прибл. 21,6 х 8,6 х 7,3 см/ 8,5 х 4 х 2,9 инчен пакет Вклучува : 1 х Кутија За Складирање Забелешка : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Други карактеристики

Најдобри понуди