.

.

RMT-AH240U RMT-AH110U Заменете го далечинскиот Управувач за Sony Sound Bar Soundbar Систем За Звучници HT-CT790 HT-CT800 HT-NT3 HT-NT5 HT-XT2 HT-XT3 SA-CT790 SA-NT3 SA-NT5 SA-WNT3

RMT-AH240U RMT-AH110U Заменете го далечинскиот Управувач за Sony Sound Bar Soundbar Систем За Звучници HT-CT790 HT-CT800 HT-NT3 HT-NT5

DEN 1568.00

Количина на стоки
Тековен

Aiditimi RMT-AH240 U RMT-Ah110u Замена IR Далечински Управувач одговара За Sony Sound bar Soundbar Домашно Кино Звучник Систем Нема потреба да поставувате, само инсталирајте нови алкални батерии, тогаш тоа е подготвено за употреба. Компатибилен Со Sony Sound Bar Модел HT-CT790 HT-CT800 HT-NT3 HT-NT5 HT-XT2 HT-XT3 SA-CT790 SA-NT3 SA-NT5 sa-WNT3. Далечински Модел : RMT-AH240 U RMT-AH110 U. Пакет Вклучени : 1 x IR Далечински Управувач. Aiditimi RMT-AH240 U RMT-AH110 U 149314211 2.1 Канал Заменет IR далечински Управувач работи за Sony Sound Bar Soundbar Систем За Звучници За Домашно Кино не е потребно програмирање или спарување, само инсталирајте нови 2 x AAA 1.5 V Алкални Батерии, а потоа работи. Ова е Замена IR Далечински Управувач. Компатибилен Со Sony Soundbar Модели : HT-CT790 HT-CT800 HT-NT3 HT-NT5 HT-XT2 HT-XT3 SA-CT790 SA-NT3 SA-NT5 SA-WNT3 Содржина На Пакетот : 1 x IR Далечински Управувач (Батериите и упатствата не се Вклучени).

Други карактеристики

Најдобри понуди