.

.

Дијаметар на жица за затегнување на метална затегнување на метална затегнување 2,0мм експанзија на затегнување на затегнување дијаметар 16мм/18мм должина 50мм-500мм spSte

Дијаметар на жица за затегнување на метална затегнување на метална затегнување 2,0мм експанзија на затегнување на затегнување дијаметар

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте во мојата продавница, издржлив и долг живот, мал и лесен, лесен за чување и носење, тоа е ваш избор Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. Дијаметар на жица : 2,0 мм. Времето на транспорт е генерално 10-25 дена. Поради многу фактори кои влијаат на транспортот, нормално е дека не се испорачува во проценето време. Ве молиме контактирајте ме на време и ќе ви дадам услуги. Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x Должина Дијаметар : 2,0 mmouter Дијаметар : 16мм / 18ммл должина : 50мм до 500ммматеријал : Sp Steel Usage : Рачна алатка, домашна опрема, шок амортизери, моторни вентили .

Други карактеристики

Најдобри понуди