.

.

Сестри Заедничка Нишка Патување Железо Тоте Шема, Мулти

Сестри Заедничка Нишка Патување Железо Тоте Шема, Мулти

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Паметна железна торба и подлога за пеглање во една! големина за држење на малите мини пегли за патување-приближно 4х7ин подлога за пеглање околу 12х15ин. Паметна железна торба и подлога за пеглање во една! Само откопчајте ги копчињата напред и назад и вашата торба ќе се отвори за да биде ваша лична подлога за пеглање. Ова е мини верзија на нашата оригинална Подлога ЗА Кади (SCT103) и е со големина за држење на малите мини пегли за патување - приближно 4x7in. Затворена Патничката Железна Торба е висока 7,5 во wx4, 5 инчи. Отворен обезбедува подлога за пеглање околу 12х15во. Моделот доаѓа со доволно ткаенина отпорна на топлина за Една Патна Железна Торба!.

Други карактеристики

Најдобри понуди