.

.

Физика Наука Влезот Клуч Кука Организатор Закачалки со 5 Куки Држач За Клучеви Монтиран На Ѕид

Физика Наука Влезот Клуч Кука Организатор Закачалки со 5 Куки Држач За Клучеви Монтиран На Ѕид

DEN 310.24

Количина на стоки
Тековен

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено. 🎅 нашата клучна закачалка за складирање е изработена од стп кожа, куката е изработена од здрава пластика, куката е многу силна. Лесно за инсталирање, може да се закачи и залепи. 🎅 нашиот производ може да висат клучеви, ремени, слушалки, маски за лице, паричник намирници, нешто што може да се закачи, а исто така додава декоративни акценти на ходниците, ходниците и вратите, стилски и функционални. 🎅 оваа ставка е достапна само во една големина.Една големина - Должина 18см/7.1 инчи, Ширина 11см/4. 🎅 оваа клучна закачалка за складирање може да се користи не само како организатор за сортирање пошта, туку и како мала декорација во вашиот дом. Можете да го закачите во влезот, ходникот, вратата, дневната соба, фоајето, плакарот, кујната, пералната и помошната просторија, гаражата, просторијата за кал, канцеларијата итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди