.

.

Rvsticty Лен Акварел Розова Бела Бивол Проверете Карирана Маса Тркач Gingham Чаршав Фарма Куќа Пролет Лето Велигден Дома Кујна Маса Декорации-13 € 90

Rvsticty Лен Акварел Розова Бела Бивол Проверете Карирана Маса Тркач Gingham Чаршав Фарма Куќа Пролет Лето Велигден Дома Кујна Маса Декорации-13

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Изработен од 100% лен, мек и издржлив Список на пакети : 1 парчиња тркач на маса. Големина : 13 € 90nch, Табела за 4-6 луѓе. Лесно За Чистење : машина за перење Или рачно перење. Ставете го тркачот на масата рамно да се исуши, без смалување, без избледување. Совршен за декорација на маса, за секојдневно јадење во кујна користете тематска декорација на забави, празник и прослава на специјални настани.

Други карактеристики

Најдобри понуди