.

.

Бетомшин М12 Хексадецимален Болт М12-1,75 х 80мм УНЦ Шестоаголни Завртки За Завртки 304 Нерѓосувачки Челик Целосно Навојни Шестоаголни Завртки за Чешма 5 парчиња

Бетомшин М12 Хексадецимален Болт М12-1,75 х 80мм УНЦ Шестоаголни Завртки За Завртки 304 Нерѓосувачки Челик Целосно Навојни Шестоаголни

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

●Параметар€дијаметар На Конец : М12; должина На Конец : 80мм/3,15"; чекор на Конец : 1,75 мм/0,07"; ширина На Шестоаголник : 19мм/0,75"; дебелина На Шестоаголник : 7,68 мм/0,3"; Боја : сребрена ●Стандард И Одделение ● Хексадецимални Завртки За Глава Стандард : ISO4017/DIN944. Изведба одделение : 6. ①Материјалните шестоаголни Завртки за Глава се изработени од нерѓосувачки Челик 304 кој е супериорен во однос на обичниот челик и сите прицврстувачи обложени со цинк, обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини. €Широка Примена Hex Head Завртките се широко користени во склопувањето и одржувањето на домаќинствата, машинските алати, градежништвото, бродовите и проектот DIY. Како што се склопување и фиксирање на заштитни огради, домашни апарати, инсталации на цевководи, опрема, куќи со челична рамка итн. ●Содржина на пакетот ● 5 парчиња х Шестоаголни Завртки За Глава.

Други карактеристики

Најдобри понуди