.

.

Вечера Декор Декорација Џебови Држачи Велигден Сребрени Садови Случај садови 4 парчиња Дома Декор Рачно Изработени 4 Домашна Кошница

Вечера Декор Декорација Џебови Држачи Велигден Сребрени Садови Случај садови 4 парчиња Дома Декор Рачно Изработени 4 Домашна Кошница

DEN 510.40

Количина на стоки
Тековен

Тоа е Шарени, Симпатична, И Одмор Дух Оди Засилувач Трпезариска Маса Во Собата за 4 Трпезариска Маса Облека Во собата за 4 Столици Фенси Плочи мат Круг Место Душеци Ткаени Плоча Душеци И Тркач Мали тркалезна Трпезариска Маса Во Собата за 4 Трпезариска Маса И Круг Место Душеци Затворен Јадење Денот На Благодарноста Големина : 15х9, 5СМ/5,9 "*2,3 " Кукли За Крајни Маси Тркалезни Душеци За Јадење Во Затворен Простор За Трпезариска Маса За Денот на Благодарноста За 4 Душеци За Трпеза Овални Чинии И Облека За Трпезариска Маса За Тркачи За 4 Столици Лесни Салфетки Тркалезни Душеци За Внатрешни Трпезарии. Материјал : Мешан Памук Трпезариска Маса Тркач И Мат Трпезариска Маса Облека Во собата за 4 Столици Модерна Кујна Маса Во собата за 4 Океанот Маса Тркач И Место мат Круг Мала Кујна Маса Во собата Фенси Плочи Мат Гума Маса Мат Трпезариска Маса Во собата за 4. Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата Модерна Трпезарија Постави тркалезна Мала Трпезариска Маса Круг Сет Стакло Трпезариска Маса Во Собата за 4 Душеци За Кујна Маса Океанот Маса Тркач И Место Мат Гума Маса Мат Трпезариска Маса Во Собата за 4 Место Другари за маси круг.

Други карактеристики

Најдобри понуди