.

.

Лиценциран Барвер Етикета Џек Даниел Логото Плоштад Декантер

Лиценциран Барвер Етикета Џек Даниел Логото Плоштад Декантер

DEN 640.00

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетно проѕирно стакло џек даниел е декантер Официјален лиценциран производ.КАПАЦИТЕТ ОД 75 ЛИТРИ, стои 7-3/4 инчи. Безбедна машина за миење садови со отстранет затворач. Одличен додаток на секоја колекција барвер!. Висококвалитетно проѕирно стакло џек даниел е декантер. Официјален лиценциран производ.75Л капацитет, стои 7-3/4-Инчен. Безбедна машина за миење садови со отстранет затворач. Одличен додаток на секоја колекција на барвер. Овој стилски декантер е изработен од висококвалитетно италијанско стакло и има трајно отпуштено класично лого на Јаскек Даниел. Плута и стаклен затворач го комплетираат парчето. Декантерот држи .75Л и е официјално лиценциран производ.

Други карактеристики

Најдобри понуди