.

.

Изолиран сет на шрафцигер, 7 компјутери

Изолиран сет на шрафцигер, 7 компјутери

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

✅ Изолиран сет на шрафцигер, 7 компјутери ✅ Ставка : Изолиран сет на шрафцигер. ✅ Големина на советот : #1, #2, #3, 1/8 ", 1/4", 5/16 ", 5/32". ✅ Рачка материјал : Мулти компонента. ✅ Група на стилови на совет : Филипс. ✅ Изолиран сет на шрафцигер, 7 компјутери. ✅ Ставка : Изолиран сет на шрафцигер. ✅ Големина на советот : #1, #2, #3, 1/8 ", 1/4", 5/16 ", 5/32". ✅ Рачка материјал : Мулти компонента. ✅ Група на стилови на совет : Филипс. TK-70 INS изолиран магнетизиран сет на шрафцигер за врвови, врв завршен црн оксид, #1, #2, #3, 1/4 in, 1/8 in, 5/16 in, 5/32 in, Phillips, Slotted, Ergonomic, број од парчиња 7, да, ESD Safe NO, Non-Sparking NO, мерење тип SAE, вклучува магнетни совети, најлонски случај, отпорен на корозија, NO, ANSI, ASME, ASTM F1505-01, IEC EN DIN 60900, VDE, TETHER Ready NO, Опсег на должина на шанка 2 1/2 во 7 1/2 In.

Други карактеристики

Најдобри понуди