.

.

Џах Пренослив Држач За Кујнска Кеса За Ѓубре Кујна Решетка За Складирање На Ѓубре Торба За Кука Подлога За Чистење Сув Држач За Полица Кујна

Џах Пренослив Држач За Кујнска Кеса За Ѓубре Кујна Решетка За Складирање На Ѓубре Торба За Кука Подлога За Чистење Сув Држач За Полица Кујна

DEN 2309.12

Количина на стоки
Тековен

Се однесува на многу места, може да се закачи на вратата, вратата од кабинетот,вратата од фиоката или активности на отворено како скара, креативни и практични,заштедувајќи простор, одржувајте ја кујната чиста и уредна Секој ден консумираме многу, можеби добиваме од супермаркет, од пријател или некаде, па многумина имаат огромно влијание врз животната средина, она што можеме да го направиме е да користиме помалку пластика за повеќекратна употреба. Одлично за кујни, простории за перење, помошни простории, оставата, чајната кујна и бањи. Ако имате какви било прашања, испратете е-пошта за да прашате, нашата услуга за клиенти ќе одговори во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг. Спецификација : Боја : розова, сина материјал : PPSize : 18.5 цмспецификации : Лесен за користење заштеда на простор, одржувајте го местото во кујната чисто и уредно.Одлично За кујни, простории за перење, помошни простории, оставата, чајната кујна И Пакетот бањи Вклучени : 1 х Држач За Вреќи За Ѓубре Белешки : поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Други карактеристики

Color:
pink,blue
Material:
PP
Size:
18.5*14*4.5cm
Specifications:
Easy to use:
Saving space, keep the kitchen place clean and tidy.:
Great for kitchens, laundry rooms, utility rooms, pantries, and bathrooms:
Package Included:
1 x Garbage Bag Holder:
Notes:
Due to the difference between different monitors, the pictures may not reflect the actual color of the item.:
Compare the detail sizes with yours, please allow 1-3cm error, due to manual measurement.:
Due to different lighting and screen settings, the color of the item may be slightly different from the picture.:
Please allow for slight size differences due to manual measurements.:
Package includes main product only :

Најдобри понуди