.

.

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Nintendo Switch Pro Контролер - Појадок Каваи | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак За винилна обвивка | Лесен За Нанесување, Отстранување И П?

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Nintendo Switch Pro Контролер - Појадок Каваи | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак За винилна

DEN 814.40

Количина на стоки
Тековен

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Нинтендо Прекинувач Про Контролер! Не ви се допаѓа дизајнот На Каваи за Појадок? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Nintendo Switch Pro Контролер ќе биде уникатен како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница Mothyskins & со прецизност на вашиот i Phone XS на Apple благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!.

Други карактеристики

Најдобри понуди