.

.

Бокс Бран Тастатура Компатибилен СО Чест 4X-SlimKeys Bluetooth Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Преносни тастатура w / Практично Задно Светло За Чест 4X-Џет Црна

Бокс Бран Тастатура Компатибилен СО Чест 4X-SlimKeys Bluetooth Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Преносни тастатура w / Практично

DEN 399.20

Количина на стоки
Тековен

? [LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ] Тастатура Со Box Wave Компатибилна СО Honor 4 X Вклучува интегрирана, BLUETOOTH тастатура со позадинско осветлување за тактилно пишување НА ВАШАТА Honor 4 X ВО сите ситуации на осветлување, дури и во темнина! LED задните светла се прилагодливи во 7 различни бои! Вклучува ДУРИ И РЕЖИМ НА ЗАБАВА што обезбедува ефект на строб за бескрајна забава за пишување!. 📡 [БЕЗЖИЧЕН] Лесно спарете ГО ВАШИОТ Honor 4 X користејќи го стандардниот и удобен bluetooth верзија 3. Само вклучете ја поставката За Bluetooth и ќе бидете спарени за кратко време!. 🔋 [ИСПОРАКА НА ЕНЕРГИЈА] прекинувач За Вклучување/Исклучување ви овозможува да ја исклучите тастатурата кога не се користи за ДА ЗАШТЕДИТЕ енергија од БАТЕРИЈАТА. ? [КОМПАКТЕН] безбедно чувајте ги тастатурата и уредот со НЕГОВАТА ТЕНКА И УДОБНА ГОЛЕМИНА и лесно поставете резервна копија за употреба каде и да посакате. ? [УНИВЕРЗАЛЕН] Целосно КОМПАТИБИЛЕН со i OS, Android или Windows. Тастатура со боксови Компатибилна СО Honor 4 X. Ако ја барате блискоста да допрете на тастатура додека ја користите Вашата Honor 4 X, Тастатурата Slimkeys Bluetooth со Позадинско Осветлување е за вас! Погодно поврзана преку Bluetooth, оваа самостојна тастатура е совршен придружник за патување за оние кои сакаат ДА ја користат Својата Чест 4 X како нетбук. Безбедно чувајте ја вашата тастатура и Почестете 4 X лесно со својата погодна големина и поставете се лесно за употреба каде и да посакате.

Други карактеристики

Најдобри понуди