.

.

Nyiefada Глушец Jiggler, Неоткриен Двигател RGB Време За ВКЛУЧУВАЊЕ/Исклучување ПРИЛАГОДЛИВ USB - C Автоматски Симулатор На Глувчето Shaker Го Одржува Компјутерот Активен Случа?

Nyiefada Глушец Jiggler, Неоткриен Двигател RGB Време За ВКЛУЧУВАЊЕ/Исклучување ПРИЛАГОДЛИВ USB - C Автоматски Симулатор

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

[Тишина Тивок Микромотор] : откривме дека има многу проблеми со гласна бучава со други шејкери на глувци Така, по неколкумесечно посветено истражување и илјадници тестови, дизајнираше ексклузивен супер-тивок микромотор. Кога работи џиглерот на глувчето, тој испушта едвај нечуен звук, само мек звук под 20d B за да ве отфрли од досадната бучава. [Операција на Шејкер За глувци што не може да се открие] : Метод 1(препорачај), нема потреба да го приклучувате компјутерот, не грижете се ЗА проверката НА ИТ, само приклучете го овој шејкер на глувчето во ѕиден штекер (адаптерот за напојување не е вклучен). Метод 2, поврзете ЈА USB-портата НА вашиот компјутер со USB-C кабел,и двете воопшто нема да бидат откриени од одделот ЗА ИТ, а механичкиот шејкер за глувци работи како шарм за да го одржува вашиот екран буден. [Прилагодливо Време На Движење На Интервалот] : со прилагодливо време на интервал, 4 поставки за циклус од 3s/10s/20s/60s. тркалото ќе работи наизменично во зависност од вашите поставки, продолжете да работите додека не се исклучи. Тоа значи дека курсорот се движи во различни периоди и патеки, наместо фиксна рута и време што е поблиску до вистинското движење на глувчето. Со прекинувачи за вклучување/исклучување, нема потреба повторно да се приклучувате и исклучувате што може да спречи оштетување НА USB-портата. [12 Rgb Бои] : прилагодливото светло е повеќе стилско и свежо, со 12 бои кои се совршени за украсување на вашата маса, ако сакате да ја затворите светлината, држете го копчето за светло за да го исклучите светлото.

Други карактеристики

Најдобри понуди