.

.

Огледало За Шминка За Огледало ВОКО Венити, Огледало За Суета За Шминка На Работната Површина, Двострано Огледало за Убавина 10х Зголемување Козметичко Огледало 360°

Огледало За Шминка За Огледало ВОКО Венити, Огледало За Суета За Шминка На Работната Површина, Двострано Огледало за Убавина 10х

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

* Огледало ЗА шминка НАЈДОБРО ЗА ПРЕЦИЗНОСТ : Зголемување од 10 пати јасно Видете ги цртите на лицето, донесете подетален изглед, како и јасен вид за време на нанесувањето шминка * Слободно Стоечко Огледало : без разлика дали го користите на комодата, во бањата или вашата суета маса во вашата соблекувална или спална соба, ова пиедестално козметичко огледало е многу корисно затоа што можете да го користите насекаде. * Ова огледало може да патува од кабинетот до работната површина до другите простории во вашиот дом и се вклопува во речиси секоја фиока или маса top.It на лесен, безжичен и неелектричен, така што нема да имате мака да најдете разводна табла или батерии. * Огледало За Шминка На маса : Совршено За шминка,носење контактни леќи, бричење,миење заби, пилинг, шминка и многу повеќе. Лесно подобрете ја убавината на вашите соби. што е исклучително минималистичко и може многу да го живее вашиот простор.Опис на производот : ова огледало е корисна алатка за женска апликација за шминка и машко бричење, Ова огледало обезбедува јасна визија за секое дотерување.

Други карактеристики

Најдобри понуди