.

.

300мм 8мм Т8 Завртка За Олово Завртка+ Бакарна Навртка + Спојка+Шестоаголен Клуч + Блок За Лежиште За Перница ЗА 3д Печатач

300мм 8мм Т8 Завртка За Олово Завртка+ Бакарна Навртка + Спојка+Шестоаголен Клуч + Блок За Лежиште За Перница ЗА 3д Печатач

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Сет за завртки за олово, компактна, голема способност за носење товар, отпорна на ' рѓа и долг работен век Прецизно и прецизно линеарно движење, голема механичка предност. Т8 месинг орев, со 4 дупки за одредување на машината. Мазно,тивко, ниско триење и ниско одржување, многу погодно ЗА 3д печатач z оска. Широко се користи ВО 3д Печатач, степер мотор, машински алати и друга опрема. Спецификации : Материјал За Завртки : Материјал За Навртки од Нерѓосувачки Челик : Дијаметар На Месинг : Дијаметар на Орев од 8мм : Должина Од 22мм : Внатрешен Дијаметар на Прирабницата на Перницата од 300мм прирабница за Перница од 10мм Надворешен Дијаметар на Прирабницата од Перница 36мм Вклучен Пакет : - 1 € T8-300мм Оловна Завртка - 1_ Бакарна Навртка - 1 € Спојка - 2 € Блок За Лежиште За Перница - 1хексагонски клуч.

Други карактеристики

Најдобри понуди