.

.

Boxwave Паметен Гаџет Компатибилен Со Vastking KingPad K10 Pro-AllReader Sd Читач На Картички, Microsd Читач НА Картички SD Компактен USB ЗА Vastking KingPad K10 Pro-Jet Black

Boxwave Паметен Гаџет Компатибилен Со Vastking KingPad K10 Pro-AllReader Sd Читач На Картички, Microsd Читач НА Картички SD Компактен USB ЗА Vastking

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

? [ЧЕТИРИ ИНТЕРФЕЈСИ] Паметен Гаџет Со Боксови Компатибилен со Vastking King Pad K10 Pro (10 Читачот На Allreader Sd Картички На Box Wave е Еден од најразновидните читачи НА sd и micro SD картички за Вашиот King Pad K10 Pro (10.1 in)! Доаѓа со четири интерфејси, вклучувајќи USB-C, USB-А и Микро-USB за лесен пристап. ? [ЛЕСЕН ПРЕНОС на ДАТОТЕКИ] Конечно, лесен начин за пренос на датотеки помеѓу уредите! Зачувајте ги сите ваши фотографии на работната површина брзо или поставете музика во вашиот паметен телефон. Сега сето тоа е можно со Читачот На ALLREADER SD Картички! САМО ПРИКЛУЧЕТЕ N ИГРАЈТЕ СО вградените конектори за копирање датотеки до и од сите ваши уреди. ✌ [ЛЕСЕН за УПОТРЕБА] Едноставно приклучете SD картичка или microsd картичка и прикачете ја на Вашиот King Pad K10 Pro (10.1 in); Читачот На Allreader SD Картички ќе ја открие вашата картичка за БРЗ ПРИСТАП до фотографии, музика, видеа и други датотеки!. ? [Неограничено СКЛАДИРАЊЕ] Едноставно приклучете SD картичка или microsd картичка и прикачете ја на Вашиот King Pad K10 Pro (10.1 in); Читачот На Allreader SD Картички ќе ја открие вашата картичка за БРЗ ПРИСТАП до фотографии, музика, видеа и други датотеки!. ? [КОМПАКТЕН ДИЗАЈН] напредни пакети за дизајн во целата електроника во мал пакет што има вградени конектори. Лесно спакувајте го ВО торбата, чантата или џебот и носете го СО СЕБЕ насекаде!. Boxwave Паметен Гаџет Компатибилен со Vastking King Pad K10 Pro (10.Никогаш повеќе не снема складирање! Снимајте ја секоја меморија со Читачот На SD Картички На All Reader!Читачот На Allreader Sd Картички На Box Wave е Еден од најразновидните читачи НА sd и micro SD картички за Вашиот King Pad K10 Pro (10.

Други карактеристики

Најдобри понуди