.

.

Јемоге Сатен Фотографија Позадина Свила, Сјајна Ткаенина Ткаенина Позадини За Стоки, Занаети, Накит, Козметика, Храна Фотосесија И Рамен Лежеше

Јемоге Сатен Фотографија Позадина Свила, Сјајна Ткаенина Ткаенина Позадини За Стоки, Занаети, Накит, Козметика, Храна Фотосесија

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Сатинска и Сјајна : оваа имитирана свилена ткаенина за позадина е изработена од 100% полиестер, што е доволно свиленкаста за правење стереоскопски извонредни фотографии Добро изработен и Издржлив : Издржливиот полиестерски материјал не е лесен за носење и кинење, може да се чува долго време, исто така совршен за носење насекаде. Привлечна Фотографија На Производи : Одличен избор во позадина за стоки и гаџети, како што се кармин, накит, козметика, алатки за шминка, украси, часовници, храна итн., особено за рамна фотографија. Забелешка : Поради преклопување за испорака, ако позадината брчки ,ве молиме користете железо за да го изедначите. Ве молиме дозволете мали грешки во големината поради рачно мерење. 100% Одговор : ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме контактирајте не слободно.

Други карактеристики

Најдобри понуди