.

.

ЗАЛТАС Мароко Победник Позадина Маска За Возрасни Ткаенини за Повеќекратна Употреба Заштитете Ја Устата И Лицето Од Прашина, Студ, Нечистотија, Полен, Алергии

ЗАЛТАС Мароко Победник Позадина Маска За Возрасни Ткаенини за Повеќекратна Употреба Заштитете Ја Устата И Лицето Од Прашина, Студ, Нечистотија,

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Прилагодливо затворање Оваа Маска Е Издржлива, Изработена Од Полиестер, Отпорна На Истегнување Не Е Лесна За Деформација, Класичен Дизајн На Боја, Модифицирање На Обликот На Лицето, Лента За Уши Со Висока Еластичност, Удобна За Носење. Применливи Сценарија : Погоден За Возење Велосипед, Кампување, Трчање, Патување, Качување И Секојдневна Употреба. Инструкции За Перење : Се Препорачува Миење Раце, Не Избелувајте. Дизајн Забелешка : Печатење Со Целосна ширина, Еднострано Печатење, Покажете Ја Убавината на Вашата Земја. Опис на материјалот : 100% Полиестер( полиестер), Заштита На 5 Слоја Филтер За Активиран Јаглерод, Клип за Нос во форма На М. Маска за прашина Со Филтер Многу Мека, Дише, отпорна на Прскање, Се Пере, Со Токи За Прилагодување На Еластичноста Можете Да Ја Промените Нејзината Должина По Желба Според Контурата На Лицето За Да Спречите Оставање Траги На Лицето Откако Ќе Го Извадите Ги Штити Устата И Лицето Од Прашина, Студ, Нечистотија, Полен, Алергии, Магла И Магла, Емисии На Издувни Гасови, Пасивно Пушење Итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди