.

.

МОЈОТ ЛУКСУЗЕН ДОМ Елегантна Бела Гранка Корална Кристална Крајбрежна Столна Ламба | Органска Скулптура Лукс

МОЈОТ ЛУКСУЗЕН ДОМ Елегантна Бела Гранка Корална Кристална Крајбрежна Столна Ламба | Органска Скулптура Лукс

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

12,5"квадратни х 29,25" Ч Тежи 4,6 килограми. Рака Заврши Кристал, Смола и Железо со Ткаенина Сенка. Користи една сијалица од максимум 150 вати (не е вклучена). Тринасочен прекинувач. Квалитет на наследство-Стручно рачно изработена и рачно завршена. Поради рачно изработената природа на ова парче, секое парче може да има суптилни разлики. Додадете Наутички Стил На Секој Простор Со Оваа Реална Бела Корална Светилка Што е Прикажана На Елегантна Кристална Платформа, Нагласена со Полирани Детали Обложени со Никел. Плоштадот Хардбек Сенка Е Светло - Беж Ленена Ткаенина Со Природно Лигавење. Додадете Наутички Стил На Секој Простор Со Оваа Реална Бела Корална Светилка Што е Прикажана На Елегантна Кристална Платформа, Нагласена со Полирани Детали Обложени со Никел. Плоштадот Хардбек Сенка Е Светло - Беж Ленена Ткаенина Со Природно Лигавење.

Други карактеристики

Најдобри понуди