.

.

Задно Запирање Светло, Хехем Лед Светло За Сопирачките Универзално 15 LED Стоп Опашка Светло За Послужавник Назад Ултра Тенок Приколка Камион 10-30V

Задно Запирање Светло, Хехем Лед Светло За Сопирачките Универзално 15 LED Стоп Опашка Светло За Послужавник Назад Ултра Тенок Приколка Камион 10-30V

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

●Цврста Обвивка● : Запечатена поликарбонатна леќа и куќиште СО СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со големо влијание, нема да ја трансформираат бојата или обликот под природни услови и нема да паднат ®Големина : 250мм х 27,5 мм х 16мм. Должина На Жица : 36см. ●Водоотпорен и отпорен на прашина● : Користете како 3-то светло за сопирачките или дополнителна светилка за сопирачките. Отпорен на вода за надворешна употреба. €Издржлив Квалитет Q : Ултра тенок ЛЕД лента 15 сигнална светилка.000 часа очекуван работен век. €Широко Се Користи Q : Напон 10-30 V, универзална За Сите Возила Тешки камиони. LED Стоп Опашка Лента Назад Ултра-Тенок Приколка КАМИОН UTE Трепкач Светла 10-30 V. € Спецификација : Име На Производ : LED Стоп Опашка Светлосасостојба : 100% Бренд Новороден Светла Боја : Црвена, Килибар, Бел Напон : 10-30 VMaterial : Запечатени поликарбонатни леќи и високо влијание ABS домување број НА LED : 15pcs Size : 250mm x 27.5 Должина На Жица Мм Х 16ммвиер : 36см + Жичана Врска+ : + Црвено Светло - БЕЛА Жица - НЕГАТИВНА ЖИЦА - Стоп Светло - КАФЕАВА Жица - Опашка Светло + Бела Светлосна Бела Жица - Негативна Црна Жица - Обратна Килибарна светлосна бела жица - негативно жолта жица-Трепкач / трепкач + карактеристики : - ултра-тенка лед лента сигнална светилка.

Други карактеристики

Најдобри понуди