.

.

FRCOLOR Гроздобер Суета Огледало, Ретро Десктоп Овална Облекување Огледало За Бања Спална Соба

FRCOLOR Гроздобер Суета Огледало, Ретро Десктоп Овална Облекување Огледало За Бања Спална Соба

DEN 636.64

Количина на стоки
Тековен

Материјал : ова ретро огледало за суета е изработено од висококвалитетен метал, кој е издржлив и има долг работен век Со база во облик на ливче и ретро дизајн, тоа е многу декоративно и практично. Тоа ќе додаде кралски допир на вашата маса за облекување и ќе ја разубави вашата соба. Функција на огледало За шминка : Ретро огледалото за огледало за шминка може да се ротира од двете страни, може да се фиксира во која било положба, погодно за лесно гледање на целото лице од кој било агол, јасно и беспрекорно, без изобличување. Одличен Дизајн : ретро огледалото за шминка може да се ротира и дното може да се одвои, што е погодно за ваша надворешна употреба и лесно за носење. СОВРШЕН ПОДАРОК : поради неговиот стилски дизајн и практичноста што ја носи, ова преносливо огледало за суета е совршен подарок за вашата сестра, мајка, ќерка, (девојка) пријателка На Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, роденденот, забавата итн. идеален подарок за. Услуга по продажбата : Ако наидете на какви било проблеми за време на употребата на гроздобер огледало за шминка, слободно контактирајте не, ние сме среќни да ги решиме сите ваши прашања и обезбедуваме бесплатни услуги за враќање и размена, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Пакет Листа 1 х Огледало Карактеристики - со ретро стил, оваа маса огледало ќе вашиот шарм. - Тоа може да биде подарок За Божиќ, роденден или Денот на Вљубените.

Други карактеристики

Најдобри понуди