.

.

Хоби Мајстор Мираж 2000с француски Воздухопловни Сили Апоан Од Арк 1991 Арми Де Лаир ек 1/5 Апоан Од Арк/Штрк, Саудиска Storбија, Операција Даге, 1991 1/72 Диекаст Авион Однапре

Хоби Мајстор Мираж 2000с француски Воздухопловни Сили Апоан Од Арк 1991 Арми Де Лаир ек 1/5 Апоан Од Арк/Штрк, Саудиска Storбија, Операција

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : 7,68 Ширина : 4,95. Материјал : DIECAST. Претходно составен модел, подготвен за прикажување. Многу детално во текот, Високо Колекционерски. Состојба : Нова Скала? 1/72 Завршен модел. Претходно изградена и Претходно насликана. Подготвени за прикажување. Материјал : ГОЛЕМИНА НА ДИЕКАСТ Во СМ : Должина : 19,7 Ширина : 12,7 Големина ВО ИНЧИ : Должина : 7,68 Ширина : 4,95 Ве Молиме Запомнете : Ова НЕ е ДЕТЕ?ИГРАЧКА. ПОГОДЕН САМО за ВОЗРАСТ од 14+ ви Благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да излеземе на бродот.Ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацинот за следење и снимање на овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката.

Други карактеристики

Најдобри понуди