.

.

Амбесон Цртан Филм Торба За Перење, Еднорози Снимање Ѕвезди Облаци Имагинација Срцата Сакаат Смешно, Попречуваат Кошница Со Рачки Затворање На Врвки За Перење, 13 х

Амбесон Цртан Филм Торба За Перење, Еднорози Снимање Ѕвезди Облаци Имагинација Срцата Сакаат Смешно, Попречуваат Кошница Со Рачки

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Мерења-13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамки и отпорни на вода. КАРАКТЕРИСТИКИ-рачки за Држење. Лесен за носење. Затворање на врвка. Може да складира до 2 товари алишта. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте со ладна вода и благ детергент. Немојте да се исушите. Не користете белило. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Овој организатор на торби за перење ќе ви го олесни секојдневието многу. Тоа ќе биде еден од вашите помагачи да го задржите вашиот дом. И ќе покаже одличен декоративен акцент со модерни отпечатоци покрај тоа што е супер корисен. Исто Така, Корпата За попречување На Амбесон може да биде одличен подарок за загревање на куќата!.

Други карактеристики

Најдобри понуди