.

.

Aexit 32mm Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Dia Пресврт Вежба Дупчење Малку Метална Дупка Видов Машина Алатка w Дупка Видов Поставува Хексадецимален Клуч

Aexit 32mm Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Dia Пресврт Вежба Дупчење Малку Метална Дупка Видов Машина Алатка w Дупка Видов Поставува

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Дијаметар на сечење : 32мм/1,3"; Длабочина На Пилата За Дупки : 35мм/1,4"; Материјал : Метал Содржина на пакетот : 1 х Пила За Дупки, 1 х Шестоаголен Клуч, 1 Х Пластична Кутија; Име На Производ : Пила За Дупки. Дијаметар на стеблото : 10мм/0,4"; Вкупна Должина : 106мм/4,2". Вкупна Тежина : 160гр; Пресврт Малку Дијаметар : 6мм/0,24". Се користи За : Метал; Боја : Сива. Специјално се користи на метална и челична плоча, даде брзо и лесно сечење.Дојдете со шестоаголен клуч, направете ја вашата работа поудобна и полесна.10мм Диа тркалезно Стебло, тоа не е цела тркалезна форма со 3 рамни површини дизајн против лизгање.Се користи за 10мм професионална електрична вежба обезбедува одлични перформанси, тука не е вклучена.

Други карактеристики

Најдобри понуди