.

.

Бинифимукс 100 парчиња М2 х 0,4 мм Црни Најлок Ореви Хексадецимален Најлон Вметнете Навртки За Самозаклучување, Јаглероден Челик 4,8 Одделение, ДИН985, Цинк

Бинифимукс 100 парчиња М2 х 0,4 мм Црни Најлок Ореви Хексадецимален Најлон Вметнете Навртки За Самозаклучување, Јаглероден Челик

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

- Материјал : Јаглероден Челик ; - Тежина : 30гр; - Дијаметар на дупката : 2мм/ 0,08"; - Теренот : 0,4 мм;. - Пакет : 100 х М2 Најлонски ореви; - Боја : Црна;. - Се користи за : соодветни завртки и соодветни завртки. Најлонската навртка за заклучување е тркалезна навртка, а во нејзиниот надворешен отворен четири мали отвори, можете да ја користите завртката на клучот за полумесечина на обетката, навртката за заклучување треба да биде опремена Со Мијалник за вратило, може да се користи за да се направи малиот жлеб на обетката и неговиот периферен жлеб во однос на фиксниот, за да се спречи неговото лабаво. Навој на завртки на навртките вградени во најлонското истиснување, правејќи ја најлонската деформација, по инсталацијата, најлонот и конецот целосно го стискаат контактот, екструдираниот најлон На завртката Многу еластичност, зголемено триење, така што завртката не е лесно да се олабави.

Други карактеристики

Најдобри понуди