.

.

Malcayang Динамичен Секвенцијален Led Страничен Производител На Трепкачи Компатибилен Со Peugeot 106 II 306 406 806 Експертски Партнер Ранч/Fiat Scudo Combinato 220p Улисе 220/Ситроен Берлинг?

Malcayang Динамичен Секвенцијален Led Страничен Производител На Трепкачи Компатибилен Со Peugeot 106 II 306 406 806 Експертски Партнер Ранч/Fiat

DEN 527.84

Количина на стоки
Тековен

Динамичен секвенцијален дизајн на треперење, повеќе ефект на треперењеПроменете ги светлата на трепкачот од едноставно трепкање во динамично последователно трепкање.Компатибилен Со Peugeot 106 II 306 406 806 Експертски Партнер Ранч/Fiat Scudo Combinato 220p Улисе 220/Citroen Берлинго Jumpy Саксо Xm Xsara ZX. Висококвалитетен материјал : компјутерски панел, ЛЕД светилка, абс пластичен капак. ЛЕД светилка заштеда на енергија, долг работен век. Материјалот за КОМПЈУТЕР има добра пропустливост на светлина, добра отпорност на удар, не е лесно да се оштети, отпорност на топлина, широк опсег на температура на употреба и добра јачина и цврстина. 100% водоотпорен, ултразвучно заварување, добри водоотпорни перформанси, строг тест пред породувањето. Оригинален стандард, Без кодирање.Релевантни национални сертификација, е-МАРКА, точка, сае знак. Една година гаранција.Едноставна инсталација, Приклучок и игра, Само треба да ја отстраните оригиналната светлина, а потоа да ја инсталирате НАШАТА РЕЗЕРВНА ЛЕД Светлина. Сега можете да ги промените светлата на трепкачите од едноставно трепкање во динамично синхронизирано лизгање трепкање! Овие не СЕ оем производи, туку совршени резервни замени.

Други карактеристики

Најдобри понуди