.

.

Под Кабинетот Светла Безжични,Сензор За Движење Светлина Затворен Полнење,Плакарот Светла Stspless Dimbless, 3 Режими Под Контра Светла За Кујна, Батерија Напојува 34 Led Лен?

Под Кабинетот Светла Безжични,Сензор За Движење Светлина Затворен Полнење,Плакарот Светла Stspless Dimbless, 3 Режими Под Контра

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Имате прашања во врска со нашите производи? Ние Обезбедуваме По Продажбата На Услугата!. Ве молиме да ни се обратите пред да преземете било каква акција . Можете да уживате во истото Откако ќе ја продадете Услугата како физичка продавница!. ●3 РЕЖИМИ●ноќното светло на сензорот за движење е интелигентно решение за осветлување кое доаѓа со три режими, вклучително и вклучување/исклучување и автоматско, за да се задоволат различните добри потреби за осветлување на земјата. ●ШИРОКА ПРИМЕНА q сензор за Движење led светлосна лента е идеална за употреба како поп светла батерија која работи во ходници, плакари, скали, спални соби, работни маси,полици за книги и ѕидови. €STEPLESS DIMBLESS функцијата ЗА ПОЛНЕЊЕ гарантира дека стапот на светлата е секогаш подготвен за употреба, а функцијата за затемнување без чекори ви овозможува да ја прилагодите осветленоста по ваш вкус. ●Високо ЧУВСТВИТЕЛЕН q сензорот за движење открива движења до 10 стапки подалеку, што го прави погодно за употреба во секоја просторија.

Други карактеристики

Најдобри понуди