.

.

Заштитник на анти-сино светло-екран на Vaxson 2-пакет, компатибилен со Atoto S8 Ultra Plus Gen 2 10.1 TPU Film Proters налепници [не калено стакло]

Заштитник на анти-сино светло-екран на Vaxson 2-пакет, компатибилен со Atoto S8 Ultra Plus Gen 2 10.1 TPU Film Proters налепници [не калено

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика Филтер за сина светлина : UV400 Заштита, анти-статички, ослободете го заморот на очите и ви помага да спиете подобро. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Заштитник на екранот. Заштитник на екранот. Зошто да изберете анти -сино светло заштитник на екранот : може да ја блокира најштетната сина светлина, а опсегот на блокирање е помеѓу 380nm ~ 495nm, обезбедувајќи широк спектар на заштита од HEV. Ги има функциите на анти-зрачење, анти-ултравиолетова и анти-статичка, што може во голема мерка да ја намали оштетувањето на сината светлина и ултравиолетовата светлина на нашите очи, ефикасно да го олесни заморот на очите и главоболката, да ви помогне да спиете подобро и да уживате во дигиталното време со леснотија .

Други карактеристики

Најдобри понуди