.

.

Вифдц Ново Кутија За Складирање Накит Креативна Кожа Пренослива Повеќеслојна Кутија За Складирање Шминка Стп Кутија За Часовници

Вифдц Ново Кутија За Складирање Накит Креативна Кожа Пренослива Повеќеслојна Кутија За Складирање Шминка Стп Кутија За Часовници

DEN 7784.16

Количина на стоки
Тековен

Двослојно складирање со голем капацитет Мека СТП, се чувствуваат удобно. Младите мора да бидат уникатни, целосно опремени и со голем капацитет. Еколошка ткаенина, бремените жени исто така можат да ја користат. Внатрешната крпа за собирање долга коса ви носи исклучително пријатно искуство со чувство на рака. Двослојно складирање со голем капацитет.Мека СТП, се чувствуваат удобно.Младите мора да бидат уникатни, целосно опремени и со голем капацитет.Еколошка ткаенина, бремените жени исто така можат да ја користат.Внатрешната крпа за собирање долга коса ви носи исклучително пријатно искуство со чувство на рака.Материјал на производот : стп кожа внатрешен материјал : мека плишана големина на производот : должина 23,5 см*ширина 16 см*висина 10 см употреба на стоки : чувајте накит, подарете им на луѓето свадбен подарок.Фино поделен дизајн, една кутија е доволна за да собере сѐ.Издржлив, водоотпорен и отпорен на прашина.Доаѓа со безбедносна брава за заштита на вашиот имот и вашето бебе нема да се движи.Супер меко руно со монистра, добар материјал, лесен за производство, грижа за вашиот накит со срце.

Други карактеристики

Најдобри понуди