.

.

Saviland U V LED Ламба за Нокти - 16W 2-во-1 USB U V Светла ЗА НОКТИ LED Ламба ЗА Нокти СО Прицврстувачки Клип Ротирачки Фен За Нокти Уметност U V ламба За Нокти за Лекување гел-лак ил

Saviland U V LED Ламба за Нокти - 16W 2-во-1 USB U V Светла ЗА НОКТИ LED Ламба ЗА Нокти СО Прицврстувачки Клип Ротирачки Фен За Нокти

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

? 2-Во-1 U V Светилка За Нокти И Светилка За Осветлување - SAVILAND USB U V LED ламба за нокти е во посебен дизајн што може да се повлече со дизајн на клипови и може да се користи како U V LED ламба за нокти за лекување на сите видови гелови за нокти, но може да се користи и како светилка за осветлување Притиснете го копчето ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ двапати може да се префрли НА 8w редовна LED светилка за режим на осветлување. Светилка за нокти 2-во-1 е совршен избор за домашни САМОСТОЈНИ маникир. ? 360° Ротирачки Дизајн И Широка Компатибилност-saviland U V светлината за нокти има 360 степени флексибилен силиконски кабел, универзално црево, прилагодлив со повеќе агли, прецизно позиционирање на осветлувањето и може да го прилагоди аголот на стврднување. Овозможувајќи ви флексибилно да ја прилагодите висината и насоката на Ламбата За Нокти U V, секогаш наоѓајќи идеално место за лекување на вашите гелови за нокти или осветлување. ЛЕД светилката савиленд има широка компатибилност и може да ги излечи сите видови Гелови У В, гел за лепак за нокти, гел за нокти за гел, гел за нокти за градење итн. ? Светилка за нокти Со врвен Квалитет и USB Снабдување-saviland U V светлината за нокти е направена од висококвалитетен материјал и нема штета на ноктите и кожата. Стандардниот тајминг е 60-ти, и автоматски ќе се исклучи по 60-тите години, што е безбедно за употреба. Нашата Светилка За Нокти U V има широк спектар НА USB интерфејси и може да работи СО USB полнач, лаптоп, компјутер, енергетска банка и други уреди со USB-овозможено, многу погодно за полнење и употреба насекаде.

Други карактеристики

Најдобри понуди