.

.

ЛАБУК 20 парчиња Разнобојно Хемиско Пенкало 0,5 мм 6-во-1 Проѕирно Барел Хемиско Пенкало За Канцелариски Училишен Прибор Ученици Деца Подарок

ЛАБУК 20 парчиња Разнобојно Хемиско Пенкало 0,5 мм 6-во-1 Проѕирно Барел Хемиско Пенкало За Канцелариски Училишен Прибор Ученици Деца Подарок

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

6-во-1 РАЗНОБОЈНО ПЕНКАЛО : 20 парчиња разнобојни хемиски пенкала, секое содржи шест живописни бои : црна, сина, црвена, портокалова, зелена и виолетова Секоја боја може слободно да се префрли со светло притискање, забавно и практично. ПРАКТИЧНО ПОВЕЌЕБОЈНО ПЕНКАЛО : Шест светли бои се добри за истакнување или кодирање на бојата клучни точки во текстот или во правењето белешки. Овие линии се многу привлечни и привлекуваат внимание. НЕПРЕЧЕНО ПИШУВАЊЕ : полнењето од 0,5 мм е помазно, висококвалитетното мастило повлекува почисти линии и непречено пишува со помалку избледување. Совршен за пишување задачи кои бараат уредност и прецизност. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : држачот за пенкало е јасен и транспарентен, со видливи бои внатре, така што лесно можете да го изберете полнењето на бојата што ви треба. Доаѓа со јасен клип за лесен пристап. СОВРШЕН ПОДАРОК за ДЕЦА : Овојesетски сет на повеќебојни пенкала е прекрасен додаток за пишување, учење или работа.

Други карактеристики

Најдобри понуди