.

.

Богатства КАРОЛИНА CK5389WALV англиски Режа Зајакот Љубов Метал Ѕид Уметнички Дела Љубов, Црвено,

Богатства КАРОЛИНА CK5389WALV англиски Режа Зајакот Љубов Метал Ѕид Уметнички Дела Љубов, Црвено,

DEN 790.40

Количина на стоки
Тековен

Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик. Одлично За Кујна, Бања, Детска Соба. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Англиски Режа зајакот подароци, англиски Режа Зајакот колекционерски предмети, англиски Режа Зајакот Метал Уметнички Дела Денот На Вљубените.

Други карактеристики

Најдобри понуди